Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
65
Łagiewnicka - Sowińskiego
kierunek:
Lotnisko Terminal Pasażerski
4
19
A
39
B
59
B
5
19
A
39
B
59
B
6
19
A
39
B
59
B
7
19
A
39
B
59
B
8
19
A
41
B
9
01
A
21
B
39
A
59
B
10
19
A
39
B
59
A
11
19
B
39
A
59
B
12
19
A
39
B
59
A
13
19
B
39
A
59
B
14
19
A
39
B
59
A
15
19
B
39
A
59
B
16
19
A
39
B
59
B
17
19
A
39
B
59
B
18
19
A
39
B
59
B
19
19
A
39
B
59
B
20
19
A
39
B
59
B
21
19
A
39
B
59
B
22
19
A
39
B
B - Kurs do przystanku Lotnisko Terminal Pasażerski
A - Kurs do przystanku Lotnisko Terminal Pasażerski