Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
65
Łagiewnicka - Murarska
kierunek:
Radogoszcz Wschód
4
17
B
37
B
57
A
5
17
B
31
B
51
B
6
12
A
21
B
41
B
7
01
B
22
A
41
B
8
02
B
22
A
42
B
9
05
B
26
A
45
B
10
06
A
25
B
46
A
11
05
B
26
A
45
B
12
06
A
25
B
46
A
13
05
B
26
A
46
B
14
06
A
25
B
46
A
15
06
B
26
A
45
B
16
06
A
25
B
45
B
17
06
A
21
B
41
B
18
01
A
21
B
41
A
19
01
B
21
B
42
A
20
01
B
21
B
42
A
21
01
B
22
A
41
B
22
02
A
21
B
41
B
23
02
A
21
B
B - Kurs do przystanku Radogoszcz Wschód
A - Kurs do przystanku Radogoszcz Wschód