Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
65
Łagiewnicka - Murarska
kierunek:
Radogoszcz Wschód
3
53
A
4
13
B
33
B
5
23
A
41
B
6
01
B
23
A
42
B
7
06
B
28
A
46
B
8
06
B
28
A
46
B
9
06
B
28
A
46
B
10
08
A
26
B
48
A
11
06
B
28
A
46
B
12
08
A
26
B
47
A
13
06
B
27
A
47
B
14
08
A
27
B
50
A
15
10
B
30
A
47
B
16
10
A
27
B
47
B
17
10
A
27
B
47
B
18
09
A
26
B
48
A
19
06
B
23
B
43
A
20
01
B
21
B
43
A
21
01
B
23
A
31
B
53
A
22
11
B
37
B
52
A
23
11
B
33
A
B - Kurs do przystanku Radogoszcz Wschód
A - Kurs do przystanku Radogoszcz Wschód