Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
65
Łagiewnicka - R. Powstańców 1863R.
kierunek:
Radogoszcz Wschód
4
19
B
39
B
59
A
5
19
B
33
B
53
B
6
14
A
23
B
43
B
7
03
B
24
A
43
B
8
04
B
24
A
44
B
9
07
B
28
A
47
B
10
08
A
27
B
48
A
11
07
B
28
A
47
B
12
08
A
27
B
48
A
13
07
B
28
A
48
B
14
08
A
27
B
48
A
15
08
B
28
A
47
B
16
08
A
27
B
47
B
17
08
A
23
B
43
B
18
03
A
23
B
43
A
19
03
B
23
B
44
A
20
03
B
23
B
44
A
21
03
B
24
A
43
B
22
04
A
23
B
43
B
23
04
A
23
B
B - Kurs do przystanku Radogoszcz Wschód
A - Kurs do przystanku Radogoszcz Wschód