Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
65
Łagiewnicka - Morelowa
kierunek:
Radogoszcz Wschód
4
21
B
41
B
5
01
A
21
B
35
B
55
B
6
16
A
25
B
45
B
7
05
B
26
A
45
B
8
06
B
26
A
46
B
9
09
B
30
A
49
B
10
10
A
29
B
50
A
11
09
B
30
A
49
B
12
10
A
29
B
50
A
13
09
B
30
A
50
B
14
10
A
29
B
50
A
15
10
B
30
A
49
B
16
10
A
29
B
49
B
17
10
A
25
B
45
B
18
05
A
25
B
45
A
19
05
B
25
B
46
A
20
05
B
25
B
46
A
21
05
B
26
A
45
B
22
06
A
25
B
45
B
23
06
A
25
B
B - Kurs do przystanku Radogoszcz Wschód
A - Kurs do przystanku Radogoszcz Wschód