Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
66
Łagiewnicka - Jaskółcza
kierunek:
Modrzew
4
31
5
31
6
40
7
31
8
31
9
39
10
28
11
31
12
31
13
31
14
41
15
41
16
41
17
41
18
41
19
41
20
41
21
41
22
41