Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
66
Łagiewnicka - Jaskółcza
kierunek:
R. Powstańców 1863R.
4
57
5
55
6
16
53
7
08
35
58
8
23
53
9
19
10
10
11
10
58
12
43
13
34
54
14
24
48
15
12
36
16
00
24
48
17
16
46
18
09
51
19
51
20
51
21
22
01
23
01