Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
66
Łagiewnicka - Przepiórcza
kierunek:
R. Powstańców 1863R.
4
50
5
50
6
59
7
50
8
50
9
58
10
47
11
50
12
50
13
50
14
15
00
16
00
17
00
18
00
19
00
20
00
21
00
22
00
23
00