Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
68
pl. Niepodległości
kierunek:
Retkinia
4
40
5
20
6
00
40
7
20
8
00
40
9
20
50
10
30
11
00
50
12
20
13
00
40
14
10
50
15
30
16
00
40
17
20
18
00
50
19
30
20
10
21
00
40
22
20
23
00
25
B
B - Kurs do przystanku Pabianicka - R. Lotników Lwowskich