Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
69
Dąbrowskiego - Ossendowskiego
kierunek:
Kusocińskiego
4
37
B
5
6
7
8
28
B
38
B
51
B
9
08
B
16
C
23
B
38
B
46
C
53
B
10
08
B
23
B
31
C
38
B
53
B
11
08
B
23
B
38
B
12
13
14
15
16
17
01
B
11
B
21
B
31
B
36
C
41
B
49
B
18
01
B
21
B
34
C
44
B
54
C
19
04
B
13
C
33
C
20
21
22
39
C
49
C
23
05
C
17
C
44
C
55
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
B - Kurs do przystanku Kusocińskiego