Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
69
Gojawiczyńskiej - Dąbrowskiego
kierunek:
Kusocińskiego
4
41
B
5
07
A
27
A
45
A
6
05
A
26
A
46
A
7
04
A
26
A
46
A
8
06
A
26
A
46
A
9
06
B
26
B
46
B
10
06
B
26
B
46
B
11
06
B
26
B
46
A
12
06
B
26
B
46
A
13
06
A
26
A
46
A
14
06
A
26
A
46
A
15
06
A
26
A
46
A
16
06
B
26
B
46
B
17
06
B
26
B
46
B
18
06
B
26
A
46
B
19
10
A
25
A
45
B
20
05
B
25
B
45
A
21
05
A
25
A
45
A
22
05
A
21
A
35
C
45
C
23
04
C
13
C
33
C
55
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
B - Kurs do przystanku Kusocińskiego
A - Kurs do przystanku Kusocińskiego