Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
69
Puszkina - Chmielowskiego
kierunek:
Kusocińskiego
4
27
B
49
A
5
09
A
27
A
47
A
6
07
A
27
A
45
A
7
07
A
27
A
47
A
8
07
A
27
A
51
B
9
11
B
31
B
51
B
10
11
B
31
B
51
B
11
11
B
27
A
51
B
12
11
B
27
A
47
A
13
07
A
27
A
47
A
14
07
A
27
A
47
A
15
07
A
27
A
51
B
16
11
B
31
B
51
B
17
11
B
31
B
51
B
18
07
A
31
B
51
A
19
07
A
31
B
51
B
20
11
B
27
A
47
A
21
07
A
27
A
47
A
22
03
A
21
C
31
C
51
C
23
01
C
21
C
43
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
B - Kurs do przystanku Kusocińskiego
A - Kurs do przystanku Kusocińskiego