Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
69
Paderewskiego - Tuszyńska
kierunek:
Kusocińskiego
0
06
C
1
2
3
4
50
B
5
16
A
36
A
54
A
6
14
A
37
A
57
A
7
15
A
37
A
57
A
8
17
A
37
A
57
A
9
17
B
37
B
57
B
10
17
B
37
B
57
B
11
17
B
37
B
57
A
12
17
B
37
B
57
A
13
17
A
37
A
57
A
14
17
A
37
A
57
A
15
17
A
37
A
57
A
16
17
B
37
B
57
B
17
17
B
37
B
57
B
18
17
B
37
A
57
B
19
21
A
35
A
55
B
20
14
B
34
B
54
A
21
14
A
34
A
54
A
22
14
A
30
A
44
C
54
C
23
13
C
22
C
42
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
B - Kurs do przystanku Kusocińskiego
A - Kurs do przystanku Kusocińskiego