Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
69
Paderewskiego - Zaolziańska
kierunek:
Kusocińskiego
0
10
C
1
2
3
4
54
B
5
20
A
40
A
58
A
6
18
A
41
A
7
01
A
19
A
41
A
8
01
A
21
A
41
A
9
01
A
21
B
41
B
10
01
B
21
B
41
B
11
01
B
21
B
41
B
12
01
A
21
B
41
B
13
01
A
21
A
41
A
14
01
A
21
A
41
A
15
01
A
21
A
41
A
16
01
A
21
B
41
B
17
01
B
21
B
41
B
18
01
B
21
B
41
A
19
01
B
25
A
39
A
59
B
20
18
B
38
B
58
A
21
18
A
38
A
58
A
22
18
A
34
A
48
C
58
C
23
17
C
26
C
46
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
B - Kurs do przystanku Kusocińskiego
A - Kurs do przystanku Kusocińskiego