Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
69
Obywatelska - Jana Pawła II
kierunek:
Kusocińskiego
0
06
C
17
C
1
2
3
4
5
01
B
27
A
47
A
6
05
A
25
A
48
A
7
08
A
26
A
48
A
8
08
A
28
A
48
A
9
08
A
28
B
48
B
10
08
B
28
B
48
B
11
08
B
28
B
48
B
12
08
A
28
B
48
B
13
08
A
28
A
48
A
14
08
A
28
A
48
A
15
08
A
28
A
48
A
16
08
A
28
B
48
B
17
08
B
28
B
48
B
18
08
B
28
B
48
A
19
08
B
32
A
46
A
20
06
B
25
B
45
B
21
05
A
25
A
45
A
22
05
A
25
A
41
A
55
C
23
05
C
24
C
33
C
53
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
B - Kurs do przystanku Kusocińskiego
A - Kurs do przystanku Kusocińskiego