Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
69
Popiełuszki - Pływacka
kierunek:
Kusocińskiego
4
21
A
41
A
5
01
A
17
B
38
A
43
A
6
03
A
21
A
41
A
7
04
A
24
A
42
A
8
04
A
24
A
44
A
9
04
A
24
A
44
B
10
04
B
24
B
44
B
11
04
B
24
B
44
B
12
04
B
24
A
44
B
13
04
B
24
A
44
A
14
04
A
24
A
44
A
15
04
A
24
A
44
A
16
04
A
24
A
44
B
17
04
B
24
B
44
B
18
04
B
24
B
44
B
19
04
A
24
B
48
A
20
02
A
22
B
41
B
21
01
B
21
A
41
A
22
01
A
21
A
41
A
57
A
B - Kurs do przystanku Kusocińskiego
A - Kurs do przystanku Kusocińskiego