Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
69
Lodowa - Andrzejewskiej
kierunek:
Kusocińskiego
4
34
B
56
A
5
16
A
34
A
54
A
6
15
A
35
A
53
A
7
15
A
35
A
55
A
8
15
A
35
A
59
B
9
19
B
39
B
59
B
10
19
B
39
B
59
B
11
19
B
35
A
59
B
12
19
B
35
A
55
A
13
15
A
35
A
55
A
14
15
A
35
A
55
A
15
15
A
35
A
59
B
16
19
B
39
B
59
B
17
19
B
39
B
59
B
18
15
A
39
B
59
A
19
14
A
38
B
58
B
20
18
B
34
A
54
A
21
14
A
34
A
54
A
22
10
A
28
C
38
C
58
C
23
07
C
27
C
49
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
B - Kurs do przystanku Kusocińskiego
A - Kurs do przystanku Kusocińskiego