Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
69
Lodowa - Andrzejewskiej
kierunek:
Kusocińskiego
4
43
B
5
20
A
50
A
6
18
A
48
A
7
18
A
46
A
8
15
A
39
B
59
B
9
19
B
39
B
59
B
10
19
B
39
B
59
B
11
19
B
39
B
59
B
12
19
B
35
A
55
A
13
15
A
35
A
55
A
14
10
A
35
A
59
B
15
19
B
39
B
16
01
B
21
B
39
B
59
B
17
19
B
39
B
59
B
18
19
B
39
B
59
B
19
18
B
38
B
58
B
20
18
B
34
A
54
A
21
14
A
34
A
54
A
22
10
A
28
C
38
C
55
C
23
14
C
34
C
54
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
B - Kurs do przystanku Kusocińskiego
A - Kurs do przystanku Kusocińskiego