Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
69
Kusocińskiego
kierunek:
Służbowa - dw. Łódź Widzew
4
24
A
44
A
5
04
A
24
A
44
A
6
04
A
24
A
44
A
7
04
A
24
A
44
A
8
04
A
24
B
44
B
9
04
B
24
B
44
B
10
04
B
24
A
44
B
11
04
A
24
B
44
A
12
04
A
24
A
44
A
13
04
A
24
A
44
A
14
04
A
24
A
44
B
15
04
B
24
B
44
B
16
04
B
24
B
44
B
17
04
B
24
A
44
B
18
04
A
24
A
44
A
19
04
B
24
B
44
A
20
04
A
24
A
44
A
21
04
A
24
A
44
A
22
00
B
20
B
42
B
45
C
23
01
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
A - Kurs do przystanku Służbowa - dw. Łódź Widzew
B - Kurs do przystanku Służbowa - dw. Łódź Widzew