Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
69
Popiełuszki - Popiełuszki 21
kierunek:
Służbowa - dw. Łódź Widzew
4
27
A
47
A
5
07
A
27
A
47
A
6
07
A
27
A
47
A
7
07
A
27
A
47
A
8
07
A
27
B
47
B
9
07
B
27
B
47
B
10
07
B
27
A
47
B
11
07
A
27
B
47
A
12
07
A
27
A
47
A
13
07
A
27
A
47
A
14
07
A
27
A
47
B
15
07
B
27
B
47
B
16
07
B
27
B
47
B
17
07
B
27
A
47
B
18
07
A
27
A
47
A
19
07
B
27
B
47
A
20
07
A
27
A
47
A
21
07
A
27
A
47
A
22
03
B
23
B
45
B
48
C
23
04
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
A - Kurs do przystanku Służbowa - dw. Łódź Widzew
B - Kurs do przystanku Służbowa - dw. Łódź Widzew