Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
70
Tatrzańska - Dąbrowskiego
kierunek:
Instytut Czmp
6
11
39
7
09
39
8
09
32
52
9
12
32
52
10
12
32
52
11
12
32
52
12
12
32
52
13
12
32
53
14
12
32
52
15
12
32
52
16
12
32
52
17
12
32
52
18
10
30
50
19
10
29
49
20
09
29
49
21
09
29
49
22
09
29
49
23
04
A
A - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady