Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
70
Tatrzańska - Rydla
kierunek:
Instytut Czmp
6
12
40
7
10
40
8
10
33
53
9
13
33
53
10
13
33
53
11
13
33
53
12
13
33
53
13
13
33
54
14
13
33
53
15
13
33
53
16
13
33
53
17
13
33
53
18
11
31
51
19
11
30
50
20
10
30
50
21
10
30
50
22
10
30
50
23
05
A
A - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady