Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
70
Strykowska - Inflancka
kierunek:
Instytut Czmp
6
16
46
7
16
46
8
07
27
47
9
07
27
47
10
07
27
47
11
07
27
47
12
07
27
47
13
07
28
47
14
07
27
47
15
07
27
47
16
07
27
47
17
07
27
47
18
07
27
47
19
06
26
46
20
06
26
46
21
06
26
46
22
06
26
41
A
A - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady