Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
70
Obywatelska - Cieszkowskiego
kierunek:
Instytut Czmp
11
15
A
12
13
14
15
16
17
18
19
20
13
A
21
22
56
A
23
12
A
21
A
32
A
A - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady