Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Bandurskiego - Atlas Arena
kierunek:
Janów
8
48
C
9
48
C
10
11
12
13
14
15
16
17
18
29
C
19
21
C
20
21
22
30
C
50
C
23
10
C
39
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady