Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Gojawiczyńskiej - Dąbrowskiego
kierunek:
Huta Jagodnica
4
38
A
58
A
5
18
A
38
A
58
B
6
18
A
38
B
58
A
7
18
A
39
A
59
A
8
19
A
38
A
58
A
9
18
A
38
A
58
A
10
18
A
38
A
58
A
11
18
A
38
A
58
A
12
18
A
39
A
59
A
13
17
A
38
A
58
B
14
20
B
42
B
58
A
15
18
A
38
A
58
A
16
18
A
38
A
58
A
17
18
A
38
A
58
A
18
18
A
38
A
58
A
19
18
A
38
A
58
A
20
21
A
38
A
58
A
21
16
A
36
A
56
A
22
16
A
36
C
47
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
A - Kurs do przystanku Huta Jagodnica
B - Kurs do przystanku Huta Jagodnica