Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
73
Bandurskiego - dw. Łódź Kaliska
kierunek:
Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
18
22
48
19
20
16
21
22
46
23
06