Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
76
Rojna - Kaczeńcowa
kierunek:
Kusocińskiego
4
36
56
5
14
34
54
6
18
35
51
7
06
21
36
51
8
06
21
33
57
9
17
23
A
37
57
10
17
37
57
11
17
37
57
12
17
37
57
13
17
37
57
14
19
36
51
15
06
21
36
51
16
06
19
36
52
17
06
21
35
51
18
04
18
41
19
01
21
22
A
39
20
01
21
40
21
00
22
40
59
22
19
39
A - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady