Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
76
Krakowska - Biegunowa
kierunek:
Kusocińskiego
4
43
5
03
21
41
6
01
25
42
58
7
13
28
43
58
8
13
28
40
9
04
24
30
A
44
10
04
24
44
11
04
24
44
12
04
24
44
13
04
24
44
14
04
26
43
58
15
13
28
43
58
16
13
26
43
59
17
13
28
42
58
18
11
25
48
19
08
28
29
A
46
20
08
28
47
21
07
29
47
22
06
26
46
A - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady