Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
76
Św. Teresy - Św. Teresy 109
kierunek:
Kusocińskiego
4
30
50
5
08
28
48
6
12
29
44
59
7
14
29
44
59
8
14
26
50
9
10
16
A
30
50
10
00
B
10
30
50
11
10
30
50
12
10
30
50
13
10
30
50
14
12
29
44
59
15
14
29
44
59
16
12
29
45
59
17
14
28
44
57
18
11
34
54
19
14
15
A
32
54
20
14
34
54
21
16
34
53
22
13
33
54
B
23
14
B
21
B
A - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
B - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego