Poniedziałek
Wtorek
Środa
76
Retkińska - Wyszyńskiego
kierunek:
Kusocińskiego
9
45
B
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
44
B
B - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady