Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
76
Św.Teresy - Kaczeńcowa
kierunek:
Kusocińskiego
4
52
5
07
27
47
6
07
25
45
7
05
25
45
8
07
27
47
9
07
27
47
10
07
27
47
11
07
27
47
12
07
27
47
13
07
27
47
14
07
27
46
15
06
26
46
16
11
26
46
17
06
27
47
18
06
26
46
19
06
26
49
20
13
33
53
21
13
31
51
22
17
37
40
B
58
B
23
19
B
B - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego