Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
76
Maratońska - Obywatelska
kierunek:
Kusocińskiego
9
49
A
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
48
A
A - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady