Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
76
Aleksandrowska - Kaczeńcowa
kierunek:
Kusocińskiego
10
04
B
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
58
B
23
18
B
25
B
B - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego