Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
76
Popiełuszki - Wyszyńskiego(Pętla)
kierunek:
Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego
18
24
19
20
21
22
51
23
11