Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
78
Rojna - Kaczeńcowa
kierunek:
Woronicza - dw. Łódź Żabieniec
4
38
5
25
45
6
07
22
33
45
57
7
09
21
33
45
57
8
09
21
43
9
01
11
A
21
31
A
41
10
01
21
41
11
01
21
41
12
01
21
41
13
01
21
41
14
01
21
41
15
00
24
38
58
16
12
24
36
48
17
00
12
24
45
18
05
14
A
24
45
55
A
19
05
25
45
20
05
25
55
21
10
A
25
45
A
22
05
35
23
05
A
35
A
A - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego