Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Aleksandrowska - Kaczeńcowa
kierunek:
Cm. Zarzew
4
34
49
59
5
09
19
26
39
49
59
6
07
14
22
29
36
43
51
59
7
06
16
23
31
38
46
53
8
01
08
16
23
31
38
46
53
9
01
08
16
23
31
38
46
53
10
00
08
16
23
31
38
46
53
11
01
08
16
23
31
38
46
53
12
01
08
16
23
31
38
46
53
13
01
08
16
23
31
38
46
53
14
01
08
16
23
31
38
46
53
15
01
08
16
23
31
38
46
53
16
01
08
16
23
31
38
46
53
17
01
08
16
23
30
38
44
56
18
06
15
21
A
26
36
46
56
19
07
16
21
A
26
36
46
56
20
06
16
26
36
46
56
21
06
16
26
36
46
56
22
06
16
26
31
A
39
A
51
A
56
A
23
11
A
19
A
31
A
41
A
A - Kurs do przystanku Telefoniczna Zajezdnia