Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Aleksandrowska - Bielicowa
kierunek:
Cm. Zarzew
4
38
53
5
03
13
23
30
43
53
6
03
11
18
26
33
40
47
55
7
03
10
20
27
35
42
50
57
8
05
12
20
27
35
42
50
57
9
05
12
20
27
35
42
50
57
10
04
12
20
27
35
42
50
57
11
05
12
20
27
35
42
50
57
12
05
12
20
27
35
42
50
57
13
05
12
20
27
35
42
50
57
14
05
12
20
27
35
42
50
57
15
05
12
20
27
35
42
50
57
16
05
12
20
27
35
42
50
57
17
05
12
20
27
34
42
48
18
00
10
19
25
A
30
40
50
19
00
11
20
25
A
30
40
50
20
00
10
20
30
40
50
21
00
10
20
30
40
50
22
00
10
20
30
35
A
43
A
55
A
23
00
A
15
A
23
A
35
A
45
A
A - Kurs do przystanku Telefoniczna Zajezdnia