Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
80
Popiełuszki - Pływacka
kierunek:
Janów
4
21
C
41
C
5
01
C
16
C
30
C
47
C
6
05
C
22
C
39
C
57
C
7
14
C
32
C
49
C
8
07
C
24
C
42
C
59
C
9
17
C
34
C
52
C
10
09
C
22
A
39
A
57
A
11
14
A
32
A
49
A
12
07
A
24
A
42
A
59
A
13
17
A
31
A
52
A
14
09
A
27
A
44
A
15
02
A
19
A
39
A
54
A
16
12
A
38
C
41
B
54
C
17
11
C
29
C
46
C
18
04
C
21
C
41
C
19
01
C
06
B
21
C
41
C
20
01
C
21
C
41
C
21
01
C
21
C
41
C
22
01
C
21
C
36
B
54
B
23
15
B
A - Kurs do przystanku Janów
B - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego
C - Kurs do przystanku Janów