Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
80
Popiełuszki - Pływacka
kierunek:
Janów
4
41
C
5
01
C
21
C
41
C
6
01
C
21
C
41
C
7
01
C
21
C
41
C
8
01
C
21
C
41
C
9
01
C
21
C
41
C
56
A
10
16
A
36
A
56
A
11
16
A
36
A
56
A
12
16
A
36
A
56
A
13
16
A
36
A
56
A
14
16
A
36
A
56
A
15
16
A
36
A
56
A
16
16
A
36
A
17
01
C
21
C
41
C
18
01
C
21
C
33
B
41
C
19
01
C
21
C
41
C
20
01
C
21
C
41
C
21
01
C
21
C
41
C
22
01
C
21
C
33
B
53
B
23
13
B
A - Kurs do przystanku Janów
B - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego
C - Kurs do przystanku Janów