Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
80
Bandurskiego - dw. Łódź Kaliska
kierunek:
Janów
4
33
C
53
C
5
13
C
28
C
42
C
59
C
6
17
C
34
C
51
C
7
11
C
28
C
46
C
8
03
C
21
C
38
C
56
C
9
13
C
31
C
48
C
10
06
C
23
C
41
A
58
A
11
16
A
33
A
51
A
12
08
A
26
A
44
A
13
02
A
19
A
37
A
51
A
14
12
A
29
A
47
A
15
04
A
22
A
39
A
59
A
16
14
A
32
A
53
C
56
B
17
09
C
26
C
44
C
18
01
C
17
C
33
C
53
C
19
13
C
18
B
33
C
53
C
20
13
C
33
C
53
C
21
13
C
33
C
53
C
22
13
C
33
C
48
B
23
06
B
27
B
A - Kurs do przystanku Janów
B - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego
C - Kurs do przystanku Janów