Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
80
Bandurskiego - dw. Łódź Kaliska
kierunek:
Janów
6
13
C
43
C
7
13
C
43
C
8
13
C
44
C
9
14
A
34
A
54
A
10
14
A
34
A
54
A
11
14
A
34
A
54
A
12
14
A
34
A
54
A
13
14
A
34
A
54
A
14
14
A
34
A
54
A
15
14
A
34
A
54
A
16
14
A
34
A
54
A
17
14
C
34
C
54
C
18
14
C
33
C
53
C
19
13
C
33
C
53
C
20
13
C
33
C
53
C
21
13
C
33
C
53
C
22
13
C
33
C
44
B
23
04
B
24
B
A - Kurs do przystanku Janów
B - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego
C - Kurs do przystanku Janów