Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
81
Śnieżna - Stokowska
kierunek:
Cm. Szczecińska
4
03
23
43
5
03
23
43
6
03
23
43
7
03
23
43
8
03
23
43
9
03
23
43
10
03
23
43
11
03
23
43
12
03
23
43
13
03
23
43
14
03
23
43
15
03
23
43
16
03
23
43
17
03
23
43
18
03
23
43
19
03
23
43
20
03
23
43
21
03
23
43
22
03
23
33
A
53
A
23
13
A
A - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego