Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
81
Inflancka - R. Powstańców 1863R.
kierunek:
Cm. Szczecińska
4
18
38
58
5
18
38
58
6
18
38
58
7
18
38
58
8
18
38
58
9
18
38
58
10
18
38
58
11
18
38
58
12
18
38
58
13
18
38
58
14
18
38
58
15
18
38
58
16
18
38
58
17
18
38
58
18
18
38
58
19
18
38
58
20
18
38
58
21
18
38
58
22
18
38
48
A
23
08
A
28
A
A - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego