Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
81
Zgierska - Julianowska
kierunek:
Cm. Szczecińska
22
51
A
23
11
A
31
A
A - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego