Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
81
Zgierska - Dolna
kierunek:
Cm. Szczecińska
22
53
A
23
13
A
33
A
A - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego