Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
81
Limanowskiego - Mokra
kierunek:
Cm. Szczecińska
22
57
A
23
17
A
37
A
A - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego