Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
82
Piłsudskiego - Sarnia
kierunek:
dw. Łódź Widzew
0
06
C
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
51
C
23
06
C
21
C
36
C
C - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego