Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
85
Limanowskiego - Mokra
kierunek:
Łódź Fabryczna
17
19
A
59
A
18
19
20
21
22
23
37
A
A - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego