Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
86
Zachodnia - Próchnika
kierunek:
Kusocińskiego
5
51
6
21
51
7
21
51
8
21
51
9
21
41
10
01
21
41
11
01
21
41
12
01
21
41
13
01
21
41
14
01
21
41
15
01
21
41
16
01
21
41
17
01
21
41
18
01
21
41
19
01
21
41
20
01
21
41
21
01
21
41
22
01
21
41
53
A
23
13
A
33
A
53
A
A - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady